Oznámení

Svatební den je jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších dnů života zamilovaného páru. Je to den, kdy se před zraky rodiny a blízkých přátel rozhodli zpečetit svůj láskou naplněný vztah a vydávají se kráčet po společné cestě životem.

Každý svatební den je jedinečný a výjimečný a pro každého z nás má jinou a jedinečnou hodnotu. Každý z nás ho vnímá jinak a má své individuální požadavky, jak by podle něj měl vypadat. Stejné individuální požadavky se promítají i do svatebních oznámení, do jejich designu a originality textů.


K samotné tvorbě designu a textů přistupujeme v naší firmě velmi svědomitě a zodpovědně, abychom vytvořili díla, které se vám budou líbit, přispějí k slavnostní atmosféře vašeho dne a zároveň se stanou vzpomínkami, ke kterým se budete s radostí vždy vracet.

Dáváme si záležet na výběru kvalitního papíru, který na tisk Vašich svatebních oznámení použijeme. Naše studio obsahuje výběr různých stylů písma a design, který si můžete při tvorbě osobitého stylu Vašeho svatebního oznámení vybrat.

Text oznámení nám pošlete mailem na adresu: foxus.sro@gmail.com – následně vám pošleme návrh na schválení.

Doba dodání svatebních oznámení se pohybuje od 5 – 18 dnů.

Ve stejném stylu je možné vyrobit také pozvánky a jmenovky.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.