Časté otázky

Všeobecné

Při platbě předem na účet je poštovné 120 Kč.

Při dobírce je to 170 Kč.

Zásilky odesíláme prostřednictvím DPD kurýra.

K magnetkám

Magnetky odesíláme do 7 pracovních dnů od schválené objednávky. Následně třeba počítat s 2-3 dny na doručení přepravcem.

Většinou ano. Záleží o jakou změnu barvy jde.

Barva písma nebo ornamentu lze změnit zdarma, stačí to uvést do poznámky produktu. Následně vám zašleme náhled ke schválení.

V případě, že o tuto ukázku požádáte v objednávce nebo žádáte nějakou změnu na magnetce (změna barvy, vlastní poděkování, vlastní fotka atd.), tak vám na váš email zašleme ukázku ke schválení.

V jiném případě ukázky neposíláme a přistupujeme přímo k výrobě (jelikož se jedná pouze o změnu jmen a datumu).

Ano, pokud máte vlastní grafický návrh magnetky, postup je stejný jako při magnetce s vlastní fotkou. Jen namísto fotky nám pošlete vlastní obrázek.

Ano. Magnetky můžeme vyrobit i k jiné příležitosti, např. narozeniny, výročí, reklamní dárek …

Magnetky jsou takříkajíc „gumové“. Skládají se ze tří vrstev: ohebná magnetická fólie, potištěný papír a lesklá fólie, která chrání magnetky před poškozením. Tloušťka magnetky je 1 mm.

Magnetky nabízíme pouze v těchto rozměrech a tvarech:

Kruh – průměr 6 cm

Čtverec (oblé rohy) – 6 x 6 cm

Obdélník (oblé rohy) – 5,3 x 7 cm

Srdce – 6,7 x 5,8 cm

K svatebním oznámením

Po přijetí objednávky vám do 3 pracovních dnů zašleme ukázku ke schválení. Po schválení ze strany zákazníka odešleme oznámení do 4 pracovních dnů. Následně třeba počítat s 2-4 dny na doručení přes kurýra.

Ano, barva na oznámeních lze změnit zdarma. Je možné změnit barvu ornamentů i písma (i když písmo doporučujeme černé, kdy je nejostřejší).

Barvu stužky je možné zaměnit pouze za jinou z naší nabídky.